Jaki procent wiedzy w sukcesie?

W debacie wzięli udział: Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa Rzeczypospolitej Polskiej, Stanisław Gągała, Prezes Zarządu, Gold Drop Polska, Zbigniew Konieczek, Prezes Zarządu NEWAG S.A., Krystian Wolak, założyciel Event Experience, Grażyna Sukiennik, absolwentka Akademii Górniczo - Hutniczej oraz Artur Racicki, założyciel i Prezes Social Wi-Fi sp. z o.o.


Podczas rozmowy przedsiębiorcy i politycy zastanawiali się, jakie czynniki składają się na sukces młodych ludzi w przyszłości. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, jakie oczekiwania ma się w życiu, do czego chce się dążyć – powiedział Andrzej Czerwiński, minister skarbu państwa.

Ludzi, którzy osiągają ogromny, spektakularny sukces jest kilka procent w skali całego społeczeństwa, ale ludzi szczęśliwych powinno być sto procent. Najważniejsze, to znać swoje miejsce w życiu i być w nim po prostu szczęśliwym, spełnionym – dodał.

W opinii prezesa NEWAG S.A. Zbigniewa Konieczka wykształcenie jest ważne, ale ważniejsza jest bardzo ciężka praca, wizja i dążenie do celu. Trzeba sobie bardzo jasno postawić cel, który chce się osiągnąć.